REPERTUAR


Nasz repertuar to utwory, które w historii muzyki rozrywkowej były, są i będą największymi przebojami na każdą okazję. Nasz repertuar uzupełniamy o aktualne przeboje i nowości. Znajdą tam Państwo przeboje wykonywane m.in. w języku polskim, angielskim, hiszpańskim oraz wielu innych.


Gramy również na życzenie biesiadę dla gości śpiewających przy stołach popularne piosenki z naszym akompaniamentem.


Mogą Państwo wybrać utwór na pierwszy taniec, piosenkę z dedykacją itp. Na życzenie zespół gra podczas „Błogosławieństwa Państwa Młodych” i wyprowadzenia w rytmie marsza weselnego (akordeon, saksofon, tamburyn).


Po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem wesela, zespół prowadzi m.in. zabawy, konkursy, przyśpiewki, podziękowania dla rodziców itp.


Istnieje możliwość grania na „poprawinach” oraz na życzenie odtwarzania muzyki mechanicznej w przerwach dla zespołu.


Zespół zastrzega sobie zmianę muzyków. Istnieje także możliwość zmniejszenia lub zwiększenia składu o kolejnych wykonawców.


Gramy i śpiewamy bawiąc naszych słuchaczy muzyką taneczną, rytmiczną znaną i lubianą. Zależnie od okazji możemy zaprezentować różnorodny program tematyczny np. disco-polo, cygański, stare melodie i inny uzgodniony z organizatorem.


Posiadamy własny profesjonalny sprzęt muzyczny, transport oraz oświetlenie sceniczne i stosowne stroje do okoliczności naszego występu.


Posiadamy duży, wyselekcjonowany i zróżnicowany stylistycznie repertuar. Gramy długie bloki muzyczne, krótkie przerwy i nie pijemy alkoholu w pracy.


Możemy występować na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.


Pozdrawiamy i zapraszamy również do współpracy restauracje, hotele, pensjonaty, domy weselne, sanatoria itp.